‘Doelen pensioenwet zijn behaald’

Interview
24-03-2025
Falco Valkenburg
De Wtp voldoet aan de gestelde doelen, vindt Marc Heemskerk. Maar of de deelnemers dat ook vinden, hangt straks vooral af van de resultaten. En de bereidheid afscheid te nemen van mythes als volledige zekerheid.

De Wet toekomst pensioenen heeft zijn beslag gekregen voor de drie dappere koploperfondsen. Ook andere pensioenfondsen hebben hun Wtp-plannen inmiddels onthuld. Tijd voor een eerste evaluatie. Heeft de gekozen invulling geleid tot de beoogde verbetering van ons pensioenstelsel of hadden we ons de moeite kunnen besparen?

[....]

Lees verder op: PensioenPro

Gerelateerde vacatures

Geïnteresseerd in een carrière bij organisaties in ditzelfde vakgebied? Bekijk hieronder de gerelateerde vacatures en vind de perfecte match voor jou!
Mercer
Marktconform
Senior, Medior
Amstelveen
Als ALM consultant opereer je op het snijvlak van actuariaat en beleggen. Hierbij wordt vaak samengewerkt investment experts, actuarissen en internationale collega’s.
Meer lezen
Mercer
Marktconform
Junior
Amstelveen, Rotterdam
Wil je aan de slag als consultant binnen een dynamische omgeving waarin eigen ontwikkeling centraal staat? Wil jij samen met ons in teams werken aan oplossingen voor complexe financiële en...
Meer lezen
Triple A - Risk Finance
Marktconform
Medior
Amsterdam
Als Senior Consultant – Actuarial Technology ben je werkzaam op het snijvlak van IT en actuariaat, waarbij je een essentiële rol speelt in de brug hiertussen.
Achmea
4.506 - 6.356
Medior
Meerdere locaties
Als Actuaris Inkomensverzekeringen ben je verantwoordelijk voor actuariële processen rond verslaglegging, pricing, en risicobeheer van inkomensproducten zoals AOV, Verzuim en WIA. Je werkt nauw samen met productmanagement en andere afdelingen.